Historie

7 juli 1952 1e vergadering ter voorbereiding van het houden van kerkdiensten te Goes. De te Goes wonende leden
ressorteerden onder Biezelinge
September 1952 1e kerkdienst te Goes. Voorganger: ds. A. Gruppen van Biezelinge. Kerkgebouw van de Doopsgezinde gemeente te Goes
Oktober 1952 1e kerkdienst in CJMV-gebouw in de Wijngaardstraat
November 1957 Ingebruikname van het tot kerkgebouw geschikt gemaakte winkelpand, Bierkade 5-7
7 november 1958 Instituering Christelijke Gereformeerde Kerk Goes
12 november 1965 Ingebruikname kerkgebouw Bergweg 43a
26 mei 1967 Intrede 1e predikant: ds. A. Broersma
19 januari 1973 Ingebruikname van verbouwde en vergrote kerkzaal met nieuwe bijgebouwen
18 januari 1976 Afscheid ds. A. Broersma, die een op hem uitgebracht beroep naar Lelystad had aangenomen
29 oktober 1976 Intrede 2e predikant: ds. J. Verhage
Juni 1979 Oplevering nieuw gebouwde pastorie: Hoogewei 53 te Goes
4 oktober 1987 Afscheid ds. J. Verhage, die een op hem uitgebracht beroep naar Broek op Langedijk had aangenomen
1 september 1989 Intrede 3e predikant: ds. K. Jonkman
27 oktober 1989 Ingebruikname van vernieuwde kerk
25 september 1992 Ingebruikname nieuw kerkorgel
20 november 1994 Afscheid ds. K. Jonkman, die een op hem uitgebracht beroep naar Steenwijk had aangenomen
1 mei 1995 Verkoop pastorie “Hoogewei 53” en aankoop nieuwe pastorie “De Tol 3” te Goes
2 juni 1995 Intrede 4e predikant: drs. M.C. Mulder
11 mei 1997 1e kanselruil a.g.v. nauwer kerkelijk samenleven met de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt
7 november 1998 Herdenking 40-jarig bestaan van de Christelijke Gereformeerde Kerk Goes
4 september 1999 Officiƫle ingebruikname van ontmoetingsruimte, keuken, toiletgroepen en vernieuwde zalen
15 december 2005 Vertrek drs. M.C. Mulder
22 augustus 2007 Intrede 5e predikant: ds. J.G. Schenau
9 november 2008 Herdenking 50-jarig bestaan van de Christelijk Gereformeerde Kerk Goes onder leiding van ds. J.G. Schenau.