Preekrooster

Op deze pagina is het preekrooster te vinden voor de komende periode. Vanwege de Coronamaatregelen is niet iedereen bij elke dienst uitgenodigd: In het preekrooster is te vinden met welke letter uw achternaam moet beginnen om uitgenodigd te zijn.


Zondag 21 Augustus 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. J.H. Bonhof (Utrecht)
  • 17:00
    Ds. J.H. Bonhof (Utrecht)
Zondag 28 Augustus 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. C. Bijman (PKN Arnemuiden)
  • 17:00
    Ds. C. Bijman (PKN Arnemuiden)
Zondag 4 September 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. A. Mak (Zoetermeer)
  • 17:00
    Ds. A. Mak (Zoetermeer)
Zondag 11 September 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. R. Verburg, Veenendaal
  • 17:00
    Ds. R. Verburg, Veenendaal
Zondag 18 September 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. J. Breman (Zwijndrecht)
  • 17:00
    Ds. J. Breman (Zwijndrecht)
Zondag 25 September 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. W.C. van Slooten (Groningen)
  • 17:00
    Ds. W.C. van Slooten (Groningen)
Zondag 2 Oktober 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. H. Fahner (Nunspeet)
  • 17:00
    Ds. H. Fahner (Nunspeet)
Zondag 9 Oktober 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. E.J. van der Linde, Capelle a/d Ijssel
  • 17:00
    Ds. D. Westerneng (PKN, 's Gravenpolder)
Zondag 16 Oktober 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. D. van Luttikhuizen (Gent)
  • 17:00
    Ds. D. Westerneng (PKN, 's Gravenpolder)
Zondag 23 Oktober 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. J.G. Schenau (Nunspeet)
  • 17:00
    Ds. J.G. Schenau (Nunspeet)
Zondag 30 Oktober 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. J. van den Os (Spijkenisse)
  • 17:00
    Ds. J. van den Os (Spijkenisse)
Zondag 6 November 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. G. van Vliet (Beverwijk-Westzaan)
  • 17:00
    Ds. G. van Vliet (Beverwijk-Westzaan)
Zondag 13 November 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. D.J.K.G. Ruiter (Almere)
  • 17:00
    Ds. D.J.K.G. Ruiter (Almere)
Zondag 20 November 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    St. J. Verschoof (Lisse)
  • 17:00
    Ds. J. H. Bonhof (Utrecht)
Zondag 27 November 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    ds. P.A.C. Boom (Boskoop)
  • 17:00
    Ds. S.M. Buth (Zaamslag)
Woensdag 30 November 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 19:30
    Ds. K. Groeneveld (Wommelgem)
Zondag 4 December 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. H.J. Th. Velema (Hoogeveen)
  • 17:00
    Ds. H.J. Th. Velema (Hoogeveen)
Zondag 11 December 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. W.E. Klaver (Meerkerk)
  • 17:00
    Ds. W.E. Klaver (Meerkerk)
Zondag 18 December 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. D. van Luttikhuizen (Gent)
  • 17:00
    Ds. P.A. Broere (Goes, VEG)
Zondag 25 December 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 10:00
    Ds. G.J. Vogel (Oosterland)
  • 17:00
    Ds. D. Westerneng (PKN, 's Gravenpolder)
Zaterdag 31 December 2022
  • Tijdstip
    Voorganger
  • 19:30
    Ds. G.J. Vogel (Oosterland)